Home

Basketbalisté ČR

Nejlepší českou basketbalistkou 20. století byla vyhlášena Milena Jindrová. Slovenská basketbalová asociace vyhlásila anketu o nejlepší basketbalisty Slovenska 20. století, jejíž výsledky byly vyhlášeny v prosinci 2000. Hráč (rok narození), účast Olympijské hry (OH), Mistrovství světa (MS), Mistrovství Evropy (ME. Slavní Basketbalisté - Světoví, Čeští a známí Basketbalisté. Abecední seznam světových a českých Basketbalistů, Databáze významných a slavných Basketbalistů, Basketbalisté podle abecedy, horoskopy slavných, významní Basketbalisté, Horoskop Čeští basketbalisté prohráli ve svém druhém vystoupení na olympijském turnaji s reprezentací Francie 77:97, přestože po první čtvrtině vedli o šest bodů. Čeští basketbalisté podlehli ve druhém zápase na olympijských hrách v Tokiu Francii jednoznačně 77:97. O přímý.

Nejlepší český basketbalista 20

Nominace schválená plénem ČOV měla původně sto členů, ale očekávalo se doplnění. Na hry se dostali senzačně ještě basketbalisté, někteří atleti a sportovní gymnasta David Jessen. Do Tokia tak odletí zástupci 22 sportů. Olympijské hry začnou 23. července. Konečné číslo účastníků her se může ještě změnit Docela rychlé vystřízlivění ze smělých plánů. Čeští basketbalisté podlehli v kanadské Victorii na úvod olympijské kvalifikace Turecku 70:87 a soupeři tak vyšla dokonalá pomsta za vyřazení na předloňském MS. Reprezentanti k udržení naděje na účast v Tokiu musí v pátek od 4.35 h našeho času porazit ve druhém utkání základní skupiny Uruguay

ONLINE: Česko - Francie. Basketbalisté hrají druhý zápas na LOH . Datum publikování: 28. 7. 2021. Čeští basketbalisté hrají druhý zápas na olympijských hrách v Tokiu. Po úvodním vítězství nad Íránem se pokusí zaskočit silné Francouze. Ti do turnaje vstoupili fantasticky, když na úvod skupiny A zdolali hvězdné. Victoria (Kanada) - Čeští basketbalisté slaví postup na olympijské hry v Tokiu. Ve finále kvalifikace v kanadské Victorii porazili Řecko 97:72 a pod pěti kruhy se národní tým představí poprvé od roku 1980 ještě z dob Československa. V základní skupině turnaje, který se hraje od 25. července do 7. srpna, se mohou svěřenci trenéra Ronena Ginzburga těšit na souboje s.

Vstup do zápasu měli fantastický, zbytek střetnutí už ale byl horší. Čeští basketbalisté nenavázali na triumf nad Íránem a prohráli na olympijských hrách v Tokiu s favorizovanou Francií 77:97. Svěřenci trenéra Ronena Ginzburga ale nadále mají šanci na přímý postup do čtvrtfinále. Hrát o ni budou proti výběru USA Saitama - Čeští basketbalisté vstoupili do olympijského turnaje výhrou nad Íránem 84:78. Svěřenci trenéra Ronena Ginzburga vedli během třetí čtvrtiny už i o 22 bodů, ale soupeř závěr dramatizoval. Nejlepším střelcem českého týmu byl se 16 body pivot Patrik Auda, o dva méně vstřelil křídelník Blake Schilb Čeští basketbalisté zvítězili v olympijské kvalifikaci nad Uruguayí těsně 80:79 a mají tak na svém kontě po porážce s Tureckem první výhru. Především jsou stále ve hře o Tokio, v semifinále je čeká zápas proti domácí Kanadě. Utkání sledujte živě v sobotu od 22:05 exkluzivně na webu ctsport.cz Hry v Tokiu už jsou v plném proudu! Basketbalisté začali olympijský turnaj vítězně, Írán porazili 84:78. Do 2. kola tenisového turnaje postoupily Karolína Plíšková i Petra Kvitová a v ženské čtyřhře také oba páry Krejčíková se Siniakovou a Plíšková s Vondroušovou. Druhý den na olympijských hrách v Tokiu sledujeme ONLINE

ČR - Francie. Čeští basketbalisté v bílém v utkání proti Francii. 1 /8 zpět do galerie. ČR - Írán. Jaromír Bohačík střílí na íránský koš. 1 /8 zpět do galerie Čeští basketbalisté porazili na OH tým Íránu. Zdroj: Foto: FIBA. Čeští basketbalisté porazili na OH tým Íránu Čeští basketbalisté porazili na OH tým Íránu. Zdroj: Foto: FIBA. NEJNOVĚJŠÍ VIDEO NA DENÍKU Volary voněly dřevem, po dvou letech se vrátily tradiční slavnosti. Přečíst článek. Volarské slavnosti dřeva. Mistrovství ČR v motokrosu v Kaplici ČR - Írán. 1 /9 zpět do galerie Čeští basketbalisté porazili na OH tým Íránu. Zdroj: Foto: FIBA. NEJNOVĚJŠÍ VIDEO NA DENÍKU Telč zpět v minulosti: náměstí zaplnili urození pánové i dvorní. A létaly balóny. Přečíst článek.

Slavní Basketbalisté - Světoví, Čeští a známí Basketbalist

ČR - Írán. 1 /9 zpět do galerie Čeští basketbalisté porazili na OH tým Íránu. Zdroj: Foto: FIBA. NEJNOVĚJŠÍ VIDEO NA DENÍKU Příliš drahá. Pokračování mobilní aplikace Pozor tramvaj v Brně je nejisté . Přečíst článek. Aplikace Pozor tramvaj! se dočkala nové funkce.. ČR - Írán. 1 /9 zpět do galerie Čeští basketbalisté porazili na OH tým Íránu. Zdroj: Foto: FIBA. NEJNOVĚJŠÍ VIDEO NA DENÍKU Vánoce jak z Války Roseových. Vzala na něj nůž a paličku na maso. Přečíst článek. Nenechal ženu se vyspat a nekoupil jí dárek, ona na něj vzala nůž a paličku. Zápas Česko - USA na OH v Tokiu. | Foto: FIBA Už jim nepomůže ani svěcená voda. Čeští basketbalisté nesplnili první bod, a to prohrát s americkým Dream Teamem přijatelným rozdílem. Ve skupině A sice obsadili třetí místo, ale ke druhému bodu už ani nedojde.. Čeští basketbalisté vstoupili do olympijského turnaje výhrou nad Íránem 84:78. Svěřenci trenéra Ronena Ginzburga vedli během třetí čtvrtiny už i o 22 bodů, ale soupeř závěr dramatizoval. Nejlepším střelcem českého týmu byl se 16 body pivot Patrik Auda, o dva méně vstřelil křídelník Blake Schilb Aktuálně Živě z Tokia Česko Sporty Kalendář Medaile Sportoviště. Český sen o čtvrtfinále skončil. Basketbalisté dostali lekci od zámořských hvězd. 31.7.2021. Zdeněk Zamastil Sportovní redaktor. Napište mi . Česká basketbalová reprezentace prohrála na olympiádě v Tokiu s týmem USA vysoko 84:119 a ze základní.

Basketbalisté mají nové dresy, místo ČR je na nich Česko: Má to větší smysl než angličtině Výbor svazu rozhodl o změně názvu na dresech v květnu. K názvu Česko se vedení přiklonilo mimo jiné i proto, že české basketbalové reprezentace jako jediné z 50 evroých zemí účastnících se vrcholových soutěží. Čeští basketbalisté ve finále kvalifikace v kanadské Victorii nedali Řekům šanci a porazili je 97:72. Pod olympijskými kruhy si česká reprezentace zahraje poprvé od roku 1980. V základní skupině se svěřenci trenéra Ronena Ginzburga postaví USA, Francii a Íránu

Basketbalisté jsou mistry ČR v kategorii veteránů Pá 2. 10. 2020 - 14:00 Hodonín. Hodonínští basketbalisté se stali mistry České republiky v kategorii veteránů. K tomuto historickému úspěchu jim poblahopřál jejich bývalý spoluhráč, starosta města Libor Střecha Čeští basketbalisté po senzační výhře nad Kanadou (103:101 po prodloužení) čelí ve finále olympijské kvalifikace Řecku, které v semifinále v klidu porazilo Turecko 81:63. Pojede na.. Ve dnech 18 - 20. 1. 2011 se v Klatovech uskutečnilo republikové finále chlapců a dívek v basketbale, tzv. Středoškolská basketbalová liga - žáci ročníků narození 94, 95 a 96. V této soutěži pořádané AŠSK ČR ve spolupráci s basketbalovým svazem ČR se prezentovalo pouze 6 nejlepších týmů z celé ČR, které prošly sítem [ Čeští basketbalisté poprvé trénovali v přípravě na OH v Tokiu. Zdroj: ČBF. NEJNOVĚJŠÍ VIDEO NA DENÍKU Volary voněly dřevem, po dvou letech se vrátily tradiční slavnosti. Přečíst článek. Volarské slavnosti dřeva. Mistrovství ČR v motokrosu v Kaplici ČR - Írán. 1 /9 zpět do galerie Čeští basketbalisté porazili na OH tým Íránu. Zdroj: Foto: FIBA. NEJNOVĚJŠÍ VIDEO NA DENÍKU VIDEO: Uprchlíky nebrat, shodli se v debatě Babiš, Bartoš a Fiala. Přečíst článek. Jaký názor mají Andrej Babiš, Ivan Bartoš a Petr Fiala na migraci?.

Skvělý úvod, ale potom marný vzdor

ČR - Írán. Čeští basketbalisté porazili na OH tým Íránu. 8 /9 zpět do galerie. Stránky Policie ČR. - dopravní nehody, autonehody, bouračky -Tři basketbalisté zemřeli při dopravní nehodě u obce Pleše. Dopravní nehoda - obec Pleše 14.1.2014 K tragické autonehodě došlo v úterý 14. ledna 201 ČR - Írán. Čeští basketbalisté porazili na OH tým Íránu. 4 /9 zpět do galerie. ČR - Írán. Čeští basketbalisté porazili na OH tým Íránu. 3 /9 zpět do galerie.

ČR - Írán. Čeští basketbalisté porazili na OH tým Íránu. 1 /8 zpět do galerie. ČR - Írán. 1 /9 zpět do galerie Čeští basketbalisté porazili na OH tým Íránu. Zdroj: Foto: FIBA. NEJNOVĚJŠÍ VIDEO NA DENÍKU VIDEO, FOTO: V Kolíně v panelovém domě hořel ve sklepní kóji odpad. Přečíst článek. Z požáru v Kolíně v Nerudově ulici večer 23. srpna 2021.. ČR - Írán. 1 /9 zpět do galerie Čeští basketbalisté porazili na OH tým Íránu. Zdroj: Foto: FIBA. NEJNOVĚJŠÍ VIDEO NA DENÍKU V Klatovech si lidé připomněli oběti srpnové okupace roku 1968. Přečíst článek. Pietní akt k uctění památky obětem okupace v srpnu 1968 v Klatovech.. ČR - Írán. 1 /9 zpět do galerie Čeští basketbalisté porazili na OH tým Íránu. Zdroj: Foto: FIBA. NEJNOVĚJŠÍ VIDEO NA DENÍKU Úsekové měření si místní chválí, říká starosta Bílovic nad Svitavou. Přečíst článek. Starosta Bílovic nad Svitavou Miroslav Boháček.. ČR - Írán. Čeští basketbalisté porazili na OH tým Íránu. 5 /9 zpět do galerie.

Úspěšní basketbalisté se vrátili do Česka, v oslavách OH

Česká basketbalová reprezentace - Aktuálně

Basketbal na LOH 2021 Česko - Francie 77:97

Česko - Kanada. Premiéra: sobota 3. 7. sobota 3. 7. 2021 po půlnoci 00:30 PDC: 01:25. Záznam semifinálového utkání kvalifikačního turnaje basketbalistů o postup na olympiské hry v Tokiu Tagy: Asie Česko Evropa Francie Írán Japonsko Olympijské hry Sport Tokio Čeští basketbalisté hrají druhý zápas na olympijských hrách v Tokiu. Po úvodním vítězství nad Íránem se pokusí zaskočit silné Francouze Vstup do zápasu s Američany na olympijských hrách v Tokiu byl v podání českých basketbalistů z říše snů. Po první čtvrtině vedli dokonce o sedm bodů 25:18. Jenže pak se velcí favorité pořádně rozjeli a nakonec výběr Ronena Ginzburga porazili o více než 30 bodů 84:119. Tomáš Satoranský a spol. skrze velký rozdíl ve skóre přišli o naději na postup do. ČR - Írán. 1 /9 zpět do galerie Čeští basketbalisté porazili na OH tým Íránu. Zdroj: Foto: FIBA. NEJNOVĚJŠÍ VIDEO NA DENÍKU Na jeden den závozníkem. Dvě ženy v traktoru budily údiv i úsměv. Přečíst článek. Redaktorka Ivana Říhová se na jeden den stala závozníkem..

Cz.basketbal

 1. ČR - Írán. Jaromír Bohačík střílí na íránský koš. 2 /9 zpět do galerie Čeští basketbalisté porazili na OH tým Íránu. Zdroj: Foto: FIBA. Čeští basketbalisté porazili na OH tým Íránu
 2. ČR - Írán. Jaromír Bohačík střílí na íránský koš. Čeští basketbalisté porazili na OH tým Íránu. Zdroj: Foto: FIBA. NEJNOVĚJŠÍ VIDEO NA DENÍKU Jinín hostil světový sajdkárkros, spolujezdec Ondřej Čermák byl stříbrný . Přečíst článek.
 3. Mistrovství ČR v motokrosu v Kaplici. Postava Samuela hraje hned zkraje filmu Spící město Rodina z plakátu apeluje na Jihočechy, aby šli k Mezinárodní mistrovství republiky v motokrosu
 4. ČR - Írán. 1 /9 zpět do galerie Čeští basketbalisté porazili na OH tým Íránu. Zdroj: Foto: FIBA. Čeští basketbalisté porazili na OH tým Íránu. Zdroj: Foto: FIBA. NEJNOVĚJŠÍ VIDEO NA DENÍKU Páteřní tratí Šluknovska se opět prohánějí vlaky. Nový je i viadukt.
 5. Basketbalisté ZŠ Slovanka . Kontext Umístění: Galerie > Fotogalerie > Basketbalisté ZŠ Slovanka. Počet návštěv: 1131. Zobrazit vyhledávací formulář.
 6. Cesta za čtvrtým olympijským zlatem v řadě začala propadákem. Američtí basketbalisté ve svém prvním vystoupení v Tokiu projeli zápas s Francií. Dream Team na olympiádě padl poprvé od roku 2004. Jeho série výher se zastavila na čísle 25

Video: Tokio 2021 Česká senzace! Basketbalisté zlomili Kanadu a

OH 2021 Tokio 2020 Česká nominace na letní olympijské

ČR - Írán. 1 /9 zpět do galerie Čeští basketbalisté porazili na OH tým Íránu. Zdroj: Foto: FIBA. NEJNOVĚJŠÍ VIDEO NA DENÍKU Střípky ze Spícího města. Díl devatenáctý: Film je podvod. Přečíst článek. Záběry z filmu Spící město.. ČR - Írán. Aplikace Pozor tramvaj! se dočkala nové funkce. Brněnský dopravní podnik nechal nainstalovat přechodový hlásič v Benešově ulici, který upozorňuje chodce na přijíždějící tramvaj. Čeští basketbalisté porazili na OH tým Íránu. Zdroj: Foto: FIBA ČR - Írán. 1 /9 zpět do galerie Čeští basketbalisté porazili na OH tým Íránu. Zdroj: Foto: FIBA. NEJNOVĚJŠÍ VIDEO NA DENÍKU EXKLUZIVNĚ Z ITÁLIE: Odhalte s námi tajemství zrání výtečných sýrů z Moravy. Přečíst článek. Italský sklad sýru Gran Moravia.. Minulý víkend se podařilo basketbalistům NH Ostrava zvítězit na Národním finále kategorie U11 a získat tak titul mistrů ČR. Stejný počin se podařil o právě uplynulém víkendu jejich o rok starším spoluhráčům. Mistrovský titul v kategorii U12 vybojovali mladí basketbalisté v nedalekém Příboru, který Národní finále skvěle uspořádal ČR - Írán. 1 /9 zpět do galerie Čeští basketbalisté porazili na OH tým Íránu. Zdroj: Foto: FIBA. NEJNOVĚJŠÍ VIDEO NA DENÍKU Střípky ze Spícího města. Díl dvacátý: Roušky ve filmu. Přečíst článek. Roušky ve filmu i v reálu.

ČR - Turecko 70:87, Boj o Tokio nezačal dobře

ČR - Írán. 1 /9 zpět do galerie Čeští basketbalisté porazili na OH tým Íránu. Zdroj: Foto: FIBA. NEJNOVĚJŠÍ VIDEO NA DENÍKU VIDEO: Strážníci zveřejnili záznam běsnění šíleného střelce z benzinky. Přečíst článek. How To Watch Česko vs Japonsko U19 When: Tuesday at p.m. ET Where: U.S. Bank Stadium -- Minneapolis, Magic TV: ESPN Follow: StubHub Ticket Cost: $42.00 Despite surgery and four months of rehab, Jess Fishlock was in such pain that she could barely get down the stairs - and wondered if football was really worth it Čeští basketbalisté se na mistrovství Evropy ve Španělsku v příštím roce utkají v základní skupině s týmy Turecka, Litvy a Německa. Rozhodl o tom dnešní los v Madridu, který postavil svěřencům Zdeňka Hummela do cesty šestý, sedmý a osmý tým z letošního mistrovství světa. Čechy čekají takřka shodní.. Basketbalisté asi nepostoupí Opava, 27. 11. 2000 Po domácí prohře 76:92 se silnými Řeky si čeští basketbalisté patrně definitivně zavřeli vrata na evroý šampionát v roce 2001. Řekové sice přijeli v plné síle, ale před vyprodanou opavskou halou se neprezentovali nijak mimořádným výkonem. Já jsem..

Basketbalisté pokračovali ve rvačce i v tunelu vedoucím k šatnám, teprve pak se pořadatelům podařilo situaci uklidnit. Do vřavy se pokusilo zapojit také několik diváků z pětitisícové návštěvy, včas ale byli z haly vykázáni Čeští basketbalisté podlehli na olympijských hrách v Tokiu v závěrečném utkání ve skupině A favorizovaným Spojeným státům americkým 84:119 a přišli o naději na postup do čtvrtfinále. Při své první účasti pod pěti kruhy od roku 1980 skončí reprezentanti na devátém místě

ONLINE: Česko - Francie

 1. Basketbalisté vyhráli nad Řeckem 97:72 a slaví postup na
 2. Na vyhranou čtvrtinu přišla rázná reakce favorita
 3. Basketbalisté ztratili s Íránem velký náskok, ale vyhráli

Basketbalisté v divokém závěru o výhru nepřišli

 1. Olympiáda 2021 SOUHRN, 2
 2. Deník.cz ČR - Francie fotogaleri
 3. Deník.cz ČR - Írán fotogaleri
 4. Českokrumlovský deník ČR - Írán fotogaleri

Jihlavský deník ČR - Írán fotogaleri

 1. Moravskoslezský deník ČR - Írán fotogaleri
 2. Prachatický deník ČR - Írán fotogaleri
 3. Žďárský deník ČR - Írán fotogaleri
 4. Chomutovský deník ČR - Írán fotogaleri
 5. Valašský deník ČR - Írán fotogaleri
 6. Prostějovský deník ČR - Írán fotogaleri
 7. Pardubický deník ČR - Írán fotogaleri
Lakers a Bucks srovnali v play off NBA stav sériíNymburk se výhrou nad Minskem znovu přiblížil play off VTBChicago v NBA zvítězilo potřetí v řadě, Satoranský přispělPrvní kolo nové sezóny jsme nezvládliBasketbalisté v poháru končíPostřehy z Olympiády dětí a mládeže – O